← Wstecz | Drukuj

Elektra i Kungsbacka AB / Oferta z dnia: 05/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Technik Światłowodu
Miejsce pracy: łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szwecja

Wymagania

Rozwijamy się i poszukujemy techników światłowodu z dyplomem spawania włókien i testowania.
(graficzne protokoły testowe na przyrządach testowych).

Doświadczenie w pracy z koparką stanowi duży plus.

Oferujemy

  • Ubrania robocze, obuwie robocze, kask, okulary ochronne, ochronniki słuchu

  • Wynagrodzenie zgodnie z układami zbiorowymi ze Związkiem Zawodowym Szwedzkich Elektryków. Zaczyna się od 12 euro / godzinę po zapłaceniu podatku

  • Darmowe mieszkanie, opłacane przez pracodawcę

  • 4 tygodnie/ 2 tygodnie wolne lub indywidualne ustalenia

  • Darmowy transport z miejsca zakwaterowania w Szwecji do miejsca pracy

  • Ubezpieczenia

  • Język angielski jest wymagany

  • Praca w dobrej atmosferze

Dane firmowe

Elektra i Kungsbacka AB