← Wstecz | Drukuj

Electrum Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/05/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: BiałYstok / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Poszukiwany:

Wymagania

Jeśli:

  • masz 2 lata doświadczenia w organizowaniu procesów zaopatrzenia i handlowych w firmach z branży budowlanej lub energetycznej

  • chcesz długofalowo zaangażować się w pracę

  • umiesz pracować pod presją czasu

  • charakteryzuje Cię umiejętność prowadzenia kilku procesów jednocześnie

  • lubisz pracować w zespole

  • jesteś gotowy/-a do wyjazdów służbowych

Proponujemy Ci:

  • optymalizację cen i organizację procesu dostaw materiałów elektroinstalacyjnych

  • negocjacje warunków handlowych z dostawcami

  • przygotowanie zamówień i kontrolę ich realizacji

  • wsparcie inżynierów w zakresie doboru materiałów

  • wparcie procesu wyceny i ofertowania w zakresie zakupu materiałów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: preferowane elektrotechniczne, elektryczne

  • znajomość zagadnień związanych z branżą budowlaną, energetyczną

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • prawo jazdy kat. B

  • determinacja w realizacji założonych celów

  • komunikatywność

  • doskonała organizacja pracy i terminowość

Mile widziana:

  • znajomość materiałów elektrycznych, elektroinstalacyjnych

  • znajomość procesów związanych z importem materiałów z poza UE

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiety socjalne

  • pracę w oryginalnym i interdyscyplinarnym zespole

  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje

Dane firmowe

Electrum Sp. z o.o.