← Wstecz | Drukuj

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski / Oferta z dnia: 25/02/2019

Stanowisko: Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa w firmie budowlanej o profilu elektrotechnicznym
Miejsce pracy: ŁóDź, RzgóW / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Przygotowanie dokumentów księgowych dla zewnętrznego biura rachunkowego,

  • Prowadzenie księgowości KPiR oraz przygotowywanie firmy do pełnej księgowości

  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi, urzędami, bankami

  • Odpowiedzialność za dokumentację księgową, jej przechowywanie i archiwizację

  • Monitorowanie oraz analiza kosztów

  • Sprawozdawczość do GUS

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe

  • Doświadczenie min. 2 lata jako samodzielny specjalista

  • Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i podatkowej

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel)

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu księgowego „SYMFONIA"

  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa w działaniu

  • Mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych

  • Zdolności interpersonalne oraz proaktywne nastawienie do pracy

  • Umiejętność oraz chęć pracy w grupie

  • Elastyczność oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach niejasnych oraz w okresie zmian

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie we wprowadzaniu zmian będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (cały etat)

  • Interesująca praca w młodym, prężnym i wysoce kompetentnym zespole

  • Wspólny rozwój w dynamicznej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

Dane firmowe

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski