Ekspertyzy Ubezpieczeniowe SALTEX / Oferta z dnia: 16/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Likwidator szkód majątkowych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Techniczna i merytoryczna likwidacja szkód majątkowych, w tym:

  • ustalanie przyczyn i zakresu powstałych uszkodzeń z badaniem okoliczności zaistnienia zdarzeń szkodowych

  • ocena stanu technicznego budynków, budowli i urządzeń technicznych

  • wycena obiektów, robót budowlanych i urządzeń technicznych

  • prowadzenie technicznego procesu likwidacji szkód przy wykorzystaniu oprogramowania B2B SALTEX

  • współpraca z przedstawicielami największych na rynku polskim firm ubezpieczeniowych i brokerskich

  • sporządzanie wycen, opinii technicznych oraz raportów

Wymagania

Od kandydata oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego - budownictwo

  • doświadczenia w branży budowlanej (min. 2 lata)

  • bardzo dobrej znajomość Pakietu MS Office oraz programu NORMA (wraz z umiejętnością kosztorysowania)

  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia

  • umiejętności ustalenia priorytetów

  • dyspozycyjności i mobilności

  • bardzo dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawa jazdy kategorii B

Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i zainteresowanie tematyką ubezpieczeniową będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobywania wiedzy technicznej i ubezpieczeniowej od najlepszych specjalistów w branży

  • zatrudnienie po okresie próbnym w wymiarze pełnego etatu

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • przyjazne środowisko pracy

  • możliwość rozwoju osobistego

Dane firmowe

Ekspertyzy Ubezpieczeniowe SALTEX