Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

EFFECT GLASS S.A. / Oferta z dnia: 20/09/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. inwestycji
Miejsce pracy: Kielce / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • prace związane z przygotowaniem dokumentacji technicznych, niezbędnych do wykonania robót w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych, w tym uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych;

  • planowanie i nadzór nad projektami budowlanymi i technicznymi we współpracy z zewnętrznymi dostawcami;

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem umów pomiędzy zleceniodawcą a wykonawcą;

  • nadzór nad prawidłowym rozliczeniem umów dotyczących zleconych prac projektowych;

  • prowadzenie dokumentacji projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości;

  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane kierunki z zakresu budownictwa, inżynierii sanitarnej, ochrony środowiska);

  • doświadczenia w pracy z planami budowlanymi i rysunkami technicznymi;

  • doświadczenia w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi;

  • uprawnienia budowlane;

  • znajomość przepisów dotyczących poszczególnych etapów budowlanych, procesów inwestycyjnych i remontowych;

  • minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Wymagania

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami;

  • grupowe ubezpieczenie na życie;

  • pakiet świadczeń socjalnych.

Dane firmowe

EFFECT GLASS S.A.