← Wstecz | Drukuj

ECOL Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 31/01/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Mistrz Robót
Miejsce pracy: Rybnik / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Dołączając do zespołu będziesz wsparciem Kierownika Projektu w zakresie prowadzenia projektów czyszczenia chemicznego maszyn i urządzeń energetycznych, rurociągów parowych, nowych oraz modernizowanych instalacji energetycznych i innych, w tym:

  • organizowanie i rozliczanie pracy podległego zespołu,

  • nadzór nad powierzonym majątkiem,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji w zakresie realizowanych zadań.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w pokrewnej branży,

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • gotowość do pracy w delegacji,

  • znajomość budowy maszyn i urządzeń przemysłowych,

  • umiejętność weryfikacji i posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Outlook),

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • premie i nagrody,

  • możliwość awansu,

  • diety płatne 200%,

  • podróże służbowe,

  • noclegi w hotelach B&B,

  • praca w największych zakładach w Polsce i zagranicą,

  • wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego,

  • program poleceń pracowniczych,

  • możliwość zgłoszenia gotowości do pracy w nadgodzinach,

  • finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie,

  • prywatna opiekę medyczną,

  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,

  • kartę MultiSport,

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, np. uprawnienia SEP, UDT (wózki widłowe, podnośniki, suwnice), kierowca kat. C, C+E, uprawnienia GWO, certyfikat ATEX,

  • bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży.

Dane firmowe

ECOL Sp. z o.o.