← Wstecz | Drukuj

ECOL Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 13/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za:

Prace związane z wykonywaniem usług remontowych na terenie zakładów przemysłowych w kraju i zagranicą w tym:

  • zarządzanie projektem (organizowanie, monitorowanie i weryfikacja realizacji   projektu),

  • prowadzenie budżetu projektu,

  • nadzorowanie i kierowanie brygadami wykonującymi usługi,

  • przygotowanie dokumentacji związanej z realizacją usług,

  • przygotowanie logistyczne usług,

  • wykonywanie pomiarów i badań technologicznych,

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczych, raportów i sprawozdań.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, mechanika i budowa maszyn),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

  • uprawnienia energetyczne dozoru i eksploatacji,

  • znajomość języka angielskiego; niemieckiego i/lub rosyjskiego w stopniu dobrym w mowie i w piśmie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność podejmowania samodzielnych i trafnych decyzji,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysokie umiejętności organizacyjne: umiejętność efektywnego planowania czasu pracy, ustalania priorytetów i dotrzymywania terminów,

  • dyspozycyjność ze względu na delegacyjny charakter pracy.

Oferujemy

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie,

  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,

  • kartę MultiSport,

  • pakiet socjalny:
    - dla pracowników premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki,
    - dla dzieci pracowników wyprawka szkolna, Mikołajki, dofinansowanie do wypoczynku.

Dane firmowe

ECOL Sp. z o.o.