← Wstecz | Drukuj

Eco-team Sp. z o.o. Sp.k. / Oferta z dnia: 09/09/2014

Stanowisko: Inżynier budowy robót sanitarnych (kolektory słoneczne)
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Planowanie i koordynacja robót w oparciu o dokumentację projektową.

  • Nadzór nad pracą brygad budowlanych.

  • Odpowiedzialność nad terminowością prowadzonych robót.

  • Analiza dokumentacji technicznej.

  • Kontrola jakości wykonywanych prac.

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na budowie.

  • Przygotowywanie zestawień materiałów do realizacji budów.

  • Weryfikacja protokołów zaawansowania robót przygotowanych przez wykonawców.

  • Kontrola dostaw materiałów na budowę.

  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac do zarządu.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe kierunkowe lub student piątego roku inżynierii ochrony środowiska.

  • Doświadczenie w branży instalacyjnej przy montażu instalacji kolektorów słonecznych (dodatkowy atut przy rekrutacji).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Samodzielność w realizacji projektu.

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i kultury osobistej, samodyscyplina.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Rozwój zawodowy.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Stabilne i przyjazne środowisko pracy.

Dane firmowe

Eco-team Sp. z o.o. Sp.k.