← Wstecz | Drukuj

DOZBUD DEVELOPMENT Zalewski Zb / Oferta z dnia: 26/06/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Majster Budowy
Miejsce pracy: ZąBki / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu technicznego firmy i będzie odpowiedzialna za następujące zadania:

  • planowanie i organizacja procesu budowy,

  • nadzór nad harmonogramem terminowym budowy i jego wypełnianiem

  • koordynacja prac brygad budowlanych i podwykonawców

  • bezpośredni nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z przepisami prawa

  • weryfikacja dokumentacji technicznej, nadzór nad opracowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • nadzór i udział w procesie wprowadzania zmian lokatorskich

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności ogólnobudowlanej bez ograniczeń - mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

Idealny kandydat:

  • posiada naturalne umiejętności organizacyjne

  • posiada umiejętność współpracy i bezkonfliktowość oraz wysoką kulturę osobistą

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia

  • dobrą atmosferę pracy w zespole, oferującym wzajemną życzliwość, zrozumienie i szacunek

  • możliwość rozwoju zawodowego

Dane firmowe

DOZBUD DEVELOPMENT Zalewski Zb