Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Domino Executive Search / Oferta z dnia: 05/08/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Pomocnik spawacza / ślusarza
Miejsce pracy: Katowice, ZałęSka HałDa-BrynóW Cz. Zach. / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac montażowych

  • Wykonywanie prac przygotowawczo-zakończeniowych

  • Czyszczenie spoin

  • Szlifowanie szlifierką kątową powierzchni

Informacje ogólne:

  • początkowo umowa zlecenie, praca 8 godzin/dziennie w godzinach od 6 do 14.

Wymagania

  • energia i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • zdolności manualne

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

  • praca w systemie jednozmianowym

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • miłą atmosferę

  • 20.81 zł brutto/h

  • możliwość przyuczenia

Dane firmowe

Domino Executive Search