Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Dino Polska S.A. / Oferta z dnia: 23/11/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. wyposażenia
Miejsce pracy: Krotoszyn / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie wyposażenia ogólnego sklepu w sieci marketów Dino

  • Kreowanie  spójnej – ze strategią rozwoju firmy - polityki wyposażenia

  • Przygotowywanie planów wyposażenia, ich analizę i opiniowanie

  • Pozyskiwanie, weryfikację i negocjowanie ofert

  • Wyszukiwanie obowiązujących trendów i analizę rynku

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedzy nt. wyposażenia marketu oraz znajomości  konstrukcji wyposażenia (meble drewniane, metalowe)

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i komunikatywności

  • Otwartość na zmiany i zdolności  myślenia analitycznego

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office, Prawa jazdy kat. B

  • Gotowości do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Pracę w przyjaznym zespole

Dane firmowe

Dino Polska S.A.