Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Dekpol S.A. / Oferta z dnia: 11/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Usterek
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość pracy pracowników i podwykonawców usuwających usterek,

  • Nadzorowanie przebiegu usuwania usterek,

  • Szacowanie i optymalizacja kosztów związanych z usuwanie usterek,

  • Uczestniczenie w przeglądach na budowie,

  • Przyjmowanie zgłoszeń, analiza, koordynacja w zakresie ich usuwania,

  • Kontakt z podwykonawcami i inwestorem, w celu obsługi zgłoszonych przez użytkowników usterek,

  • Prowadzenie rejestru usterek,

  • Archiwizacja dokumentacji.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego (kierunek – Budownictwo),

  • Znajomość zagadnień technicznych oraz przyczyn powstawania usterek,

  • Samodzielności, systematyczności, skrupulatności, komunikatywności, dyspozycyjności,

  • Umiejętności negocjacji i rozwiązywania problemów,

  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office, AutoCAD.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się zespole,

  • Interesującą pracę w renomowanej firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki pracy,

  • Pakiet medyczny,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Dane firmowe

Dekpol S.A.