Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Dekpol S.A. / Oferta z dnia: 11/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Jakości i Serwisu
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • rozpatrywanie zgłaszanych problemów technicznych zgodnie z przyjętymi standardami

  • prowadzenie prac serwisowych oraz usuwanie usterek w okresie gwarancji i rękojmi

  • zapewnienie sprawnej komunikacji i współpracy pomiędzy stronami w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i gwarancyjnych

  • nadzór nad usuwaniem usterek

  • udzielanie informacji technicznej

  • współpraca z innymi działami

  • kontakt z klientami i wykonawcami

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenia o profilu budowlanym

  • doświadczenia związanego z posprzedażową obsługą klienta w zakresie usuwania usterek budowlanych

  • wysokiej kultury osobistej i otwartości w sposobie komunikowania się

  • umiejętności współpracy w zespole

  • systematyczności i konsekwencji w czynnościach proceduralnych

  • orientacji na rozwiązywanie zadań

  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności przy realizacji inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście

  • pracę w dynamicznym zespole

  • przyjazną atmosferę

  • stabilne zatrudnienie

Dane firmowe

Dekpol S.A.