← Wstecz | Drukuj

DB Cargo Polska S.A. / Oferta z dnia: 26/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Rozliczeń Budowy
Miejsce pracy: Wolsztyn / wielkopolskie / Polska

Wymagania

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A. oferuje pracę na ww. stanowisku w Rybniku lub w Wolsztynie (Wolsztyn: na czas trwania kontraktu, następnie Wrocław) w Dziale Realizacji robót Budowlanych.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie biura Kierownika Projektu/Budowy

  • Weryfikacja i analiza dokumentacji kontraktowej, w szczególności umów kontraktowych

  • Przygotowywanie i archiwizowanie korespondencji

  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji kontraktów

  • Rozliczanie kosztów budowy poprzez analizę otrzymanych i dostępnych materiałów

  • Analiza kontraktu według FIDIC i obowiązujących procedur

  • Występowanie z roszczeniami na zasadach określonych w kontrakcie

  • Koordynacja działań z Kierownikiem Projektu, Kierownikiem Budowy i Działem Prawnym

  • Wykonywanie innych czynności niezbędnych do realizacji kontraktu

Profil kandydata

  • Absolwent szkoły średniej lub uczelni wyższej na kierunku Budownictwo z chęcią zdobycia doświadczenia w organizacji budowy

  • Mile widziany rok pracy zawodowej na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość FIDIC oraz procedur z nim związanych

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość programu SAP

  • Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Terminowa realizacja powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników

  • Dofinansowanie do studiów

  • Kursy Językowe

  • Pakiet Sportowy Medicover Sport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wczasy pod gruszą

Dane firmowe

DB Cargo Polska S.A.