← Wstecz | Drukuj

DARS GmbH / Oferta z dnia: 09/08/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter instalacji grzewczych i sanitarnych
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych,

  • Montaż instalacji grzewczych,

  • Praca w branży przemysłowej (stare i nowe budownictwo).

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata,

  • Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec,

  • Minimalne wykształcenie: Zasadnicze zawodowe,

  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na europejskim poziomie,

  • Wynagrodzenie płatne do 10.-tego dnia miesiąca na konto pracownika,

  • Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i prawo do 24 dni urlopu wypoczynkowego,

  • Gwarancje odprowadzania składek,

  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane i opłacone przez pracodawce

  • Dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy na koszt pracodawcy,

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież ochronna na koszt pracodawcy.

Dane firmowe

DARS GmbH