← Wstecz | Drukuj

Danwood S.A. / Oferta z dnia: 15/05/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Malarz-szpachlarz
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • szpachlowanie ścian (płyt kartonowo-gipsowych), wklejanie taśm papierowych na połączeniu ścian i sufitów,

  • malowanie ścian farbami wodnymi,

  • tapetowanie ścian, w tym tapetami z włókna szklanego,

  • szpachlowanie elewacji materiałami STO stosowanymi w naszej firmie,

  • wykonywanie wierzchniej warstwy tynku,

  • układanie paneli podłogowych, regulacja i ustawianie okien oraz drzwi zewnętrznych.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B,

  • wykształcenie zawodowe - mile widziane,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz pneumatyków będących na wyposażeniu brygad wykończeniowych,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Pewność i bezpieczeństwo:

  • umowa o pracę,

  • ubezpieczenie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie- nawet 500 zł dziennie na rękę,

  • terminowa wypłata wynagrodzenia,

  • brak sezonowości budów (budujemy przez cały rok),

  • stabilne zatrudnienie,

  • odpowiedzialność prawna pracodawcy na wszystkich rynkach,

  • dodatkowe benefity (ZFŚS, zwrot podatku niemieckiego, zasiłek rodzinny w Niemczech).

Dobre warunki pracy na budowie:

  • zapewniamy zakwaterowanie,

  • zapewniamy transport,

  • zjazdy między budowami odbywają się co 4-8 tygodni na min. 1 tydzień,

  • dbamy o bezpieczeństwo na budowie,

  • zapewniamy komfortową odzież roboczą oraz nowoczesne narzędzia.

Perfekcyjna organizacja pracy:

  • gwarantujemy dobrze zaplanowaną pracę na budowie (brak przestojów, nie czekasz na materiały i narzędzia, praca odbywa się zgodnie z harmonogramem prac budowlanych),

  • w planie pracy uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych pracowników (sytuację rodzinną, wyjazdy na wakacje, sytuacje losowe, potrzebę zmiany miejsca pracy),

  • dbamy o równowagę między pracą zawodową a życiem rodzinnym naszych pracowników.

Dane firmowe

Danwood S.A.