← Wstecz | Drukuj

DAAS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/10/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Praca polegać będzie na wykonywaniu montażu konstrukcji stalowych w dostępie budowlanym.

Zadania:

  • prace monterskie wykonywane w dostępie budowlanym,

  • dbanie o dobry stan powierzonego sprzętu i innych narzędzi,

  • wykonywanie poleceń przełożonego oraz postępowanie zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach montażowych (montaż konstrukcji stalowych),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów (również zagranicznych),

  • brak uciążliwych nałogów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji;

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego na międzynarodowych budowach;

  • szkolenia branżowe;

  • sprzęt do pracy (również SOI);

  • pracę w dynamicznym zespole;

  • godziwe warunki socjalne i atrakcyjne wynagrodzenie.

Dane firmowe

DAAS Sp. z o.o.