← Wstecz | Drukuj

CTL Maczki Bór / Oferta z dnia: 04/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Ziemnych
Miejsce pracy: Sosnowiec / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie robót ziemnych;

  • rozliczanie robot ziemnych prowadzonych przez firmy zewnętrzne;

  • planowanie inwestycji;

  • organizacja procesów mających na celu podniesienie jakości produkcji i usług;

  • nadzór nad utrzymaniem w sprawności technicznej budynków, budowli, środków produkcji i powierzonego mienia

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w organizacji i prowadzeniu robot ziemnych;

  • wykształcenie minimum średnie;

  • umiejętność zarządzania zespołem;

  • samodzielność, zaangażowanie i sumienność;

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • bogaty wachlarz świadczeń w ramach ZFŚŚ;

  • prywatną Opieka Medyczna w Luxmed;

  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego w PZU

Dane firmowe

CTL Maczki Bór