← Wstecz | Drukuj

COVEBO WORK OFFICE / Oferta z dnia: 14/09/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Tynkarz maszynowy
Miejsce pracy: Flandria Zachodnia / / Belgia

Opis stanowiska

Tynkarz maszynowy - osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się kładzeniem tynków wewnątrz i na zewnątrz budynków przy użyciu agregatu.

Praca jest możliwa do podjęcia od zaraz.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

  • brak przeciwwskazań do pracy na zewnątrz (niezależnie od warunków pogodowych)

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

Oferujemy

  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,

  • 10 euro netto/h

  • opiekę polskiego koordynatora

Dane firmowe

COVEBO WORK OFFICE