← Wstecz | Drukuj

CONTROL PROCESS S.A. / Oferta z dnia: 23/08/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. umów i roszczeń
Miejsce pracy: TarnóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • opiniowanie umów na roboty budowlane i usługi inżynieryjne

  • wsparcie realizacji kontraktów budowlanych w zakresie

  • formalno-prawnym (przygotowywanie korespondencji kontraktowej,

  • opracowywanie umów, roszczeń)

  • uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych

  • bieżąca współpraca z działem technicznym w zakresie

  • opracowywania treści korespondencji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, ekonomiczne lub techniczne)

  • doświadczenie w zakresie sporządzania i negocjowania umów

  • doświadczenie przy realizacji/nadzorze kontraktów inwestycyjnych

  • praktyczna znajomości prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa budowlanego

  • umiejętności negocjacyjne

  • umiejętności podejmowania decyzji, samodzielność w działaniu

  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym – (w tym  prawniczy) – znajomość pozwalająca na swobodne prowadzenie  negocjacji kontraktowych i pracę z dokumentami prawnymi

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • udział w międzynarodowych projektach

  • przejrzysty zakres obowiązków

  • jasny system motywacyjny

  • pracę w kilkunastoosobowym zespole

  • ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport

  • dużą swobodę w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów

  • niezbędne narzędzia do pracy

Dane firmowe

CONTROL PROCESS S.A.