← Wstecz | Drukuj

CONTROL PROCESS S.A. / Oferta z dnia: 27/01/2023

Stanowisko: Kierownik / Inżynier Robót Budowlanych ds. Inwestycji Deweloperskich
Miejsce pracy: małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • analiza możliwości inwestycyjnych działek od strony technicznej, prawnej i administracyjnej,

  • pozyskiwanie nieruchomości,

  • pozyskiwanie zgód i decyzji administracyjnych,

  • udział w przygotowywaniu optymalizacji kosztów związanych z projektem,

  • udział w kontraktacji robót budowlanych, dostaw materiałów,

  • nadzór nad prawidłowością wykonywanych robót i dostaw,

  • weryfikacja pracy podwykonawców.

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • mile widziane uprawnienia budowlane konstrukcyjne,

  • umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej,

  • znajomość branży budowlanej

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość programu kosztorysowego NORMA/ZUZIA

  • znajomość oprogramowania CAD,

  • zdolności analitycznego myślenia,

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres obowiązków,

  • udział w ciekawych projektach,

  • jasny system motywacyjny.

Dane firmowe

CONTROL PROCESS S.A.