← Wstecz | Drukuj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 19/02/2020

Stanowisko: Inżynier budowy branży budowlanej/ sanitarnej/ elektrycznej
Miejsce pracy: Ostrowiec ŚWięTokrzyski / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • Nadzór nad robotami budowlanymi / lub dotyczącymi instalacji sanitarnych /lub dotyczącymi instalacji elektrycznych

  • Nadzór nad pracownikami i podwykonawcami

  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót

  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową

  • Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.

  • Prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe w specjalności budowlanej/ sanitarnej/ elektrycznej

  • Kompletna znajomość procesu budowlanego

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word

  • Znajomość AutoCad

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Narzędzia do pracy

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Dane firmowe

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.