← Wstecz | Drukuj

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k. / Oferta z dnia: 06/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót w branży elektrycznej
Miejsce pracy: dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bezpośrednią koordynację i nadzór nad realizacją robót elektrycznych i teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości przy współpracy z kierownictwem budowy,

  • kierowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników i reprezentację firmy w kontaktach z inwestorami,

  • zbieranie ofert, ich analiza i negocjacje z podwykonawcami,

  • współpracę przy tworzeniu ofert handlowych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe techniczne – elektrotechnika lub pokrewne,

  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki budynkowej i systemów sterowania,

  • znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki,

  • umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną i elektryczną,

  • znajomość oprogramowania typu CAD,

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i sumienność, spostrzegawczość,

  • doświadczenie w zarządzaniu grupą i umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,

  • gotowość do relokacji na terenie kraju.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • pakiet relokacyjny,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Dane firmowe

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.