← Wstecz | Drukuj

Climamedic Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 09/11/2016

Stanowisko: Kierownik robót/ inżynier budowy w specjalności sanitarnej
Miejsce pracy: świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce wykonywania pracy – zakład produkcyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim (około 90% czasu pracy) oraz nadzór nad montażem instalacji sanitarnych na terenie całego kraju (pozostałe 10%)

Wymagania

Obowiązki:

  • Nadzór nad robotami budowlanymi oraz organizację pracy na budowie

  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową

  • Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.

  • Prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami

  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe w specjalności sanitarnej

  • Kompletna znajomość procesu budowlanego oraz branży wentylacyjna - klimatyzacyjnej

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Biegła znajomość środowiska World i Excel.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.

  • Narzędzia do pracy.

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Dane firmowe

Climamedic Sp. z o.o. Sp. k.