← Wstecz | Drukuj

Climamedic Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 12/05/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy (branża budowlana)
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji Inżyniera Budowy w ramach prowadzonego projektu z zakresu budownictwa modułowego

  • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu

  • Koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji projektowej

  • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej

  • Sporządzanie harmonogramów

  • Sporządzanie kosztorysów oraz ofert

Wymagania

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynier budownictwa

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Umiejętność obsługi programów MS Project, AutoCad, Norma Pro

  • Znajomość najnowszych trendów w technologii branży budowlanej

  • Zaangażowanie w realizowane projekty

  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferta:

  • Praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów oraz rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań

  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

Dane firmowe

Climamedic Sp. z o.o. Sp. k.