← Wstecz | Drukuj

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k. / Oferta z dnia: 22/06/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent ds. administracji budowy
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie czynności związanych z obsługą inwestycji prowadzonych przez Spółkę,

  • kompletowanie wymaganych dokumentów związanych z organizowanymi projektami,

  • kompletowanie dokumentacji powykonawczej,

  • archiwizowanie dokumentów,

  • udział przy tworzeniu umów i zamówień dla prowadzonych projektów.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne / budowlane,

  • sprawna obsługa pakietów biurowych (MS Office),

  • operatywność, łatwość nawiązania kontaktów,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne warunki finansowe,

  • pracę w zespole profesjonalistów,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Dane firmowe

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.