← Wstecz | Drukuj

Chemobudowa Kraków S.A. / Oferta z dnia: 07/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: BiałKa TatrzańSka, Nowy SąCz, Zakopane / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki

  • prowadzenie dokumentacji budowy

  • zapewnienie geodezyjnego wytyczenia obiektu

  • organizowanie budowy

  • kierowanie budową obiektu budowlanego w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę

  • realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

Wymagania

Wymagania

  • udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń,

  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,

  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,

  • uzyskanie zdolności do pracy na wysokość na podstawie naszego skierowania na badania lekarskie,

Oferujemy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie zasadnicze 6000 - 6500 zł brutto,

  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

  • pełne ubezpieczenia społeczne od wynagrodzenia,

  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego,

  • odzież i obuwie ochronne,

  • możliwość rozwoju,

  • możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej,

Dane firmowe

Chemobudowa Kraków S.A.