Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

CEMEX Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 11/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Pomocnik Operatora Wytwórni Betonu
Miejsce pracy: ChełM / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

KIM JESTEŚMY?

CEMEX to międzynarodowa firma, należąca do światowej czołówki producentów cementu, betonu towarowego i kruszyw.

Wymagania

KOGO SZUKAMY?

POMOCNIKA OPERATORA WYTWÓRNI BETONU

Jako pomocnik będziesz odpowiedzialny za pomoc Operatorowi w codziennych obowiązkach, poznasz tajniki całego procesu produkcji betonu towarowego, dowiesz się jak działa wezeł produkcyjny, będziesz współpracował z expertami z branży!

Oferujemy

CO OFERUJEMY?

  • Wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Pakiet benefitów

  • Karty sportowe

  • Wsparcie indywidualnego mentora i expertów z branży

  • Zdobycie doświadczenia w stabilnej międzynarodowej firmie!

Dane firmowe

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl