Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

CEMEX Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 02/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierowca - Operator Pompy do Betonu
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Przepompowywanie betonu towarowego

  • Bieżące utrzymanie powierzonego pojazdu w sprawności

  • Inne zadanie powierzone w trakcie realizacji zleceń

Wymagania

Wymagania formalne

  • Mile widziane zasadnicze wykształcenie mechaniczne (bądź też inne średnie wykształcenie techniczne);

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora pompy do betonu;

  • Posiadanie uprawnień operatora pompy do betonu wydanych przez Instytut Budownictwa i Górnictwa Skalnego;

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii C;

  • Gotowość do uzupełnienia powyższych kwalifikacji (koszt szkoleń ponosi pracodawca);

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Pracę w stabilnej firmie;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia,

  • Wynagrodzenie składające się na: wynagrodzenie zasadnicze i premię produkcyjną;

  • Dostęp do dodatkowych benefitów: prywatna opieka Luxmed, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, karty sportowe, kafeteryjna platforma benefitowa, dzień wolny za Barbórkę itd.

Dane firmowe

CEMEX Polska Sp. z o.o.