← Wstecz | Drukuj

Cavatina GW Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/07/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Kontraktu
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Koordynacja i kontrolowanie realizacji projektu zgodnie z przyjętym harmonogramem i założeniami budżetowymi,

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym,

  • Przeprowadzanie procesu ofertowego od podwykonawców w podległych inwestycjach, uzgadnianie zakresu robót w poszczególnych obszarach,

  • Kontraktowanie podwykonawców oraz dostawców materiałów zgodnie z projektem i założeniami budżetowymi

  • Przygotowanie umowy i negocjowanie warunków umowy z podwykonawcami,

  • Przestrzeganie harmonogramu rzeczowego inwestycji i jego bieżący monitoring,

  • Przygotowywanie planów działania, planów naprawczych i ich wdrożenie do działania,

  • Uzyskiwanie stosownych decyzji, postanowień, warunków i innych dokumentów niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji oraz przygotowanie wszystkich koniecznych do odbioru i zakończenia przedsięwzięcia inwestycyjnego,

  • Rozliczanie całości inwestycji zgodnie z harmonogramem i założeniami budżetowymi.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane,

  • Doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji biurowych lub mieszkaniowych,

  • Mile widziana znajomość programów wspomagających (Autocad, MS Project),

  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu.

Oferujemy:

  • Firmowa biblioteka

  • Brak dress code'u

  • Napoje

  • Pyszna kawa i herbata non stop

Oferujemy

Oferujemy:

  • karta Multisport dla pracownika
    i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla
    pracownika

  • paczki
    świąteczne

  • udział
    w szkoleniach
    i konferencjach związanych
    z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków

  • imprezy
    firmowe

  • wyjazdy
    integracyjne

  • pyszna
    kawa

  • atrakcyjne i komfortowe
    biura

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dane firmowe

Cavatina GW Sp. z o.o.