← Wstecz | Drukuj

Cavatina GW Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 16/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. kontrolingu
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Sprawdzanie i optymalizacja ofert umów podwykonawczych pod kątem wyboru technologii wykonania robót

  • Sprawdzenie przedmiarów pod kątem zgodności z zakresem prac, prognozowanym zużyciem materiałów

  • Analiza poszczególnych zakresów prac pod kątem wyboru korzystnych rozwiązań robót oraz materiałów

  • Bieżąca współpraca z Kontrolingiem Działu Realizacji Inwestycji, Kierownikami i Inżynierami budów

  • Raportowanie zgodnie z wymogami zarządu, kierownictwa i działu kontrolingu

  • Pomoc w aktualizacji informacji o przewidzianych kosztach na poszczególnych budowach.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane- warunek konieczny

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość technologii budowlanych

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz środowiska AutoCad

  • Wiedza z zakresu ofertowania i kosztorysowania

  • Mocne umiejętności analityczne

  • Łatwość rozwiązywania problemów, poszukiwania nowych rozwiązań

  • Doskonała komunikatywność, umiejętność współpracy oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

  • Chęć rozwoju w firmie, lidera rynku nieruchomości komercyjnych

Oferujemy

Oferujemy:

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny

  • paczki świąteczne

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków

  • imprezy firmowe

  • wyjazdy integracyjne

  • pyszna kawa

  • atrakcyjne i komfortowe biura

Dane firmowe

Cavatina GW Sp. z o.o.