← Wstecz | Drukuj

Cavatina GW Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 16/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy ds. Jakości
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Szczegółowa kontrola wykonywanych prac budowlanych,

  • Przygotowywanie raportów jakości dotyczących poszczególnych Inwestycji,

  • Przygotowywanie i wdrażanie procedur jakości dotyczących realizacji Inwestycji,

  • Analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań technicznych, pod kątem jakościowym i finansowym,

  • Analiza dokumentacji projektowej pod kątem jakości,

  • Wsparcie w zakresie przygotowania oraz realizacji robót budowlanych, przygotowania i nadzoru nad harmonogramami budów,

  • Wsparcie w zakresie realizacji i nadzoru nad prowadzonymi pracami budowlanymi.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym,

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego,

  • Znajomość procesów budowlanych,

  • Doświadczenie we współkierowaniu projektem w segmencie budownictwa biurowego, tworzeniu harmonogramów,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Dyspozycyjność i mobilność,

  • Prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy

Oferujemy:

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny

  • paczki świąteczne

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków

  • imprezy firmowe

  • wyjazdy integracyjne

  • pyszna kawa

  • atrakcyjne i komfortowe biura

Dane firmowe

Cavatina GW Sp. z o.o.