← Wstecz | Drukuj

Cavatina GW Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 20/04/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • wsparcie i współpraca z Kierownikiem Projektu i Kierownikiem Budowy,

  • poszukiwanie wykonawców na poszczególne zakresy robót i dostawców materiałów,

  • sporządzanie umów wykonawczych oraz zamówień materiałów, sprawdzanie postępów zgodnie z harmonogramem robót,

  • nadzór nad jakością wykonywanych robót w oparciu o dokumentacje techniczną i harmonogram,

  • przygotowanie raportów z postępu robót,

  • prowadzenie rejestru umów, zleceń, archiwizacja dokumentów itp.,

  • zarządzanie obiegiem dokumentów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość specyfiki robót budowlanych i instalacyjnych,

  • samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu.

Wymagania

Oferujemy

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport oraz inne benefity.

Dane firmowe

Cavatina GW Sp. z o.o.