← Wstecz | Drukuj

Cavatina GW Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Działu Jakości
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Szczegółowa kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac ogólnobudowlanych,

  • Weryfikacja pracy Kadr Budowy oraz wsparcie w zakresie przygotowania oraz realizacji robót budowlanych, przygotowania i nadzoru nad harmonogramami budów,

  • Odbiory robót,

  • Wsparcie budów w zakresie stosowanych rozwiązań technicznych,

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej,

  • Przygotowywanie raportów jakości dotyczących poszczególnych Inwestycji,

  • Przygotowywanie i wdrażanie procedur jakości dotyczących realizacji Inwestycji,

  • Analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań technicznych, pod kątem jakościowym i finansowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym,

  • Mile widziane uprawnienia budowlane

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Inżynier budowy/Kierownik robót

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego,

  • Znajomość procesów budowlanych,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Znajomość specyfiki robót budowlanych i instalacyjnych,

  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Dyspozycyjność i mobilność,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Wymagania

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny

  • paczki świąteczne

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków

  • imprezy firmowe

  • wyjazdy integracyjne

  • pyszna kawa

  • atrakcyjne i komfortowe biura

Oferujemy

Oferujemy:

  • karta Multisport dla pracownika
    i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla
    pracownika

  • paczki
    świąteczne

  • udział
    w szkoleniach
    i konferencjach związanych
    z wykonywaną pracą

  • imprezy
    firmowe

  • wyjazdy
    integracyjne

  • pyszna
    kawa

  • atrakcyjne i komfortowe
    biura

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dane firmowe

Cavatina GW Sp. z o.o.