← Wstecz | Drukuj

Budrex Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/06/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Robotnik ogólnobudowlany / cieśla zbrojarz
Miejsce pracy: BiałYstok / podlaskie / Polska

Wymagania

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie ogólnobudowlanych prac na budowie, takie jak elementy zbrojeniowe, szalunkowe,

  • Wsparcie w wykonywaniu konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych, takie jak przygotowywanie materiałów betoniarskich, siatek i szkieletów zbrojeniowych,

  • Pomoc w transporcie, załadunku i rozładunku materiałów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - przy pracach budowlanych min. 1 rok,

  • Doświadczenie w branży mostowo-drogowej - będzie dodatkowych atutem,

  • Dyspozycyjność - praca na terenie województwa podlaskiego w równoważnym systemie czasu pracy,

  • Wiedza w zakresie szalunków i zbrojeń, umiejętność czytania rysunku technicznego - mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, karty sportowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatki świąteczne i inne),

  • Możliwość rozwoju oraz udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Dane firmowe

Budrex Sp. z o.o.