← Wstecz | Drukuj

Budner S.A. / Oferta z dnia: 30/09/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Majster Budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • kontrola zgodności wykonanych prac z dokumentacją budowlaną,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów budowlanych,

  • koordynacja prac grup brygadowych i podwykonawców na powierzonym odcinku robót,

  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót,

  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań.

  • uczestnictwo w organizowaniu i koordynowanie prac na budowie,

  • nadzór nad zapewnieniem warunków właściwej organizacji robót oraz spełnienia wymogów obowiązujących przepisów w zakresie BHP i ochrony ppoż.,

  • uczestnictwo w przeprowadzaniu inwentaryzacji rzeczowej robót.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowani absolwenci kierunku Budownictwo),

  • minimum 2 letnie doświadczenie będzie głównym czynnikiem decydującym o wyborze kandydata,

  • znajomość przepisów, norm i warunków wykonania, montażu i odbioru robót budowlano-montażowych

  • znajomość pakietu MS Office,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji.

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju w strukturze naszej organizacji,

  • pakiet opieki medycznej w prywatnych placówkach,

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Dane firmowe

Budner S.A.