← Wstecz | Drukuj

Budimex SA / Oferta z dnia: 02/11/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Wycen
Miejsce pracy: / Czechy

Opis stanowiska

Twoje przyszłe zadania:

  • analiza dokumentacji przetargowej w branży generalnego wykonawstwa,

  • sprawdzanie dostarczonych przez Zamawiającego przedmiarów / ilości robót oraz sporządzenie przedmiarów,

  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców i pozyskiwanie ofert od podwykonawców,

  • uzgadnianie z kontrahentem szczegółowego zakresu prac i dostaw,

  • uczestniczenie w negocjacjach w celu uzgodnienia ceny i rozwiązań techniczno-organizacyjnych,

  • sporządzanie kalkulacji, kosztorysów i wycen oraz oferty technicznej,

  • dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi spółki,

  • przygotowywanie analizy technicznej w konsultacji z odpowiednimi specjalistami branżowymi.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego budowlanego w obszarze drogowym lub mostowym

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy przy wycenie/ofertowaniu kontraktów infrastrukturalnych o min. średniej wielkości po stronie GW na rynku czeskim,

  • dobra znajomość programów MS Office, AutoCad oraz programów do kosztorysowania,

  • znajomość rynku budowlanego i procesu inwestycyjnego,

  • znajomość procedur i specyfiki przetargowej w firmach budowalnych,

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej i programów funkcjonalno-użytkowych,

  • znajomość języka czeskiego (warunek konieczny) i angielskiego lub polskiego

  • mobilność i gotowości do pracy w delegacji

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • System premiowy

  • Sekcje sportowe

  • Dzień wolny w urodziny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Wymiany międzynarodowe

  • Ciekawy program szkoleń

  • Dobrą atmosferę w pracy

Dane firmowe

Budimex SA