← Wstecz | Drukuj

Budimex SA / Oferta z dnia: 09/12/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. ekonomicznych kontraktu
Miejsce pracy: PłOck, Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • wsparcie kierownika kontraktu w kwestiach ekonomicznych prowadzonego kontraktu,

  • wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego zgodnie z zasadami księgowości,

  • wystawianie faktur sprzedażowych,

  • przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia budowy z inwestorem i podwykonawcami,

  • prowadzenie obsługi finansowej kontraktu, ze szczególnym uwzględnieniem procesu płatności, cesji, przepływów finansowych,

  • przygotowywanie dokumentacji umożliwiającej zarządzanie kaucjami, zaliczkami, wadium,

  • sprawozdawczość ekonomiczno–finansowa.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym,

  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z zagadnieniami finansowo – księgowymi (preferowana branża budowlana),

  • dobrej, praktycznej znajomości zasad księgowania,

  • bardzo dobrej znajomości obsługi MS Office,

  • minimum dobrej znajomości języka angielskiego,

  • zdolności analitycznego myślenia,

  • samodzielności i zaangażowania,

  • mobilności, gotowości do pracy poza miejscem zamieszkania.

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (tj.: ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

  • miłą atmosferę w miejscu pracy.

Dane firmowe

Budimex SA