← Wstecz | Drukuj

Budimex SA / Oferta z dnia: 11/10/2020

Stanowisko: Kierownik Robót Spawalniczych (sieci przesyłowe gazu)
Miejsce pracy: Ciecierzyce (Pow. Gorzowski) / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • kierowanie / koordynacja pracą czołówek spawalniczych i grupami spawania montażowego,

  • współpraca w zakresie produkcji spawalniczej z Kierownikiem Kontraktu oraz zespołem budowy,

  • współpraca w zakresie produkcji spawalniczej na kontrakcie z przedstawicielami Inwestora i Nadzoru Inwestorskiego (Inżynier Kontraktu) oraz Urzędu Dozoru Technicznego,

  • analiza dokumentacji technicznej pod względem wykonawczym,

  • kwalifikowanie technologii spawania,

  • planowanie rozwoju podległego zespołu,

  • definiowanie odpowiedzialności za roboty spawalnicze,

  • zrządzanie zagadnieniami związanymi z Klientem w fazie produkcji w obrębie planowania i jakości robót spawalniczych, dokumentacji produkcji,

  • kontrola działań podwykonawców branży spawalniczej,

  • planowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem kontroli procesu,

  • prowadzenie gospodarki materiałowej w zakresie prac spawalniczych,

  • prowadzenie i weryfikacja zapisów dotyczących jakości robót spawalniczych dla danego kontraktu (dokumenty wymagane kontraktowo),

  • zlecanie i koordynacja badań nieniszczących i niszczących złączy spawanych,

  • uzgodnienia warunków kontraktowych z podwykonawcami produkcji spawalniczej,

  • bieżące rozliczenia podwykonawców robót spawalniczych zgodnie z Umową i wymaganiami kontraktu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane spawalnictwo, mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa lub pokrewne)

  • dyplom – Międzynarodowy lub Europejski Inżynier Spawalnik (IWE lub EWE) z ważnym certyfikatem kompetencji,

  • uprawnień do badań nieniszczących min VT-2,

  • uprawnienia energetyczne D i E w gr. I i III,

  • doświadczenia zawodowe min. 1 rok na stanowisku kierowniczym związanym z produkcją spawalniczą oraz min. 3 lata w nadzorze spawalniczym mile widziane w branży związanej z budową rurociągów,

  • znajomość obowiązujących dyrektyw, standardów wykonawczych, przepisów krajowych oraz norm spawalniczych i wykonawczych wyrobu. W szczególności wymagań UDT, oraz norm spawalniczych i wyrobu związanych z budową gazociągów.

  • znajomości rynku spawalniczego pod kątem urządzeń i materiałów spawalniczych,

  • umiejętności sporządzania i weryfikacji WPQR, WPS,

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • biegłej obsługi komputera oraz znajomości pakietu MS Office, Auto CAD,

  • umiejętności zarządzania zespołem,

  • gotowości podjęcia pracy w terenie,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Dane firmowe

Budimex SA