← Wstecz | Drukuj

Budimex SA / Oferta z dnia: 27/07/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Twoje przyszłe zadania:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakości we współpracy z kierownikiem kontraktu,

  • koordynacja robót w zakresie instalacji HVAC, wodnokanalizacyjnych, cieplnych, gazowych oraz sieci zewnętrznych uzbrojenia terenu,

  • analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych i wykonawczych,

  • uzgadnianie projektów z Zamawiającym,

  • przygotowywanie ofert, analiza cenowa, negocjacje z podwykonawcami,

  • opracowywanie kosztorysów branżowych w zakresie instalacji,

  • rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu inżynieria środowiska,

  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,

  • minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót w zakresie instalacji wewnętrznych i zewnętrznych od momentu uzyskania uprawnień,

  • doświadczenia w kosztorysowaniu robót branżowych,

  • umiejętności obsługi MS Project, AutoCAD,

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • System premiowy

  • Sekcje sportowe

  • Dzień wolny w urodziny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Wymiany międzynarodowe

  • Ciekawy program szkoleń

  • Dobrą atmosferę w pracy

Dane firmowe

Budimex SA