Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Budimex SA / Oferta z dnia: 25/11/2021

Stanowisko: Kierownik Działu Gwarancji (z doświadczeniem w infrastrukturze)
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Twoje przyszłe zadania:

  • organizacja i kontrola pracy podległego działu,

  • zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu,

  • nadzór nad procesem reklamacyjnym w podległym dziale zgodnie z obowiązującymi procedurami,

  • opracowanie i nadzór nad budżetem podległego działu; optymalizację wydatków niezbędnych do poniesienia celem usunięcia wad w robotach,

  • bezpośrednie zarządzanie sytuacjami trudnymi z zamawiającym i podwykonawcami powstającym na tle zgłoszeń reklamacyjnych klientów oraz z ubezpieczycielami na tle naszych roszczeń odszkodowawczych,

  • organizację i nadzór nad robotami budowlanymi zmierzającymi do usunięcia stwierdzonych wad w robotach, w tym kontraktację/negocjacje z kontrahentami, terminowość tych prac,

  • organizację i nadzór nad robotami budowlanymi zlecanymi przez Zamawiającego na kontraktach pozostających w obsłudze gwarancyjnej a ingerujących w roboty objęte gwarancją (celem utrzymania udzielonej gwarancji) w tym kontraktację/negocjacje z kontrahentami, terminowość tych prac,

  • windykacja należności od podwykonawców z tytułu wykonawstwa zastępczego,

  • kontrola jakości dokumentacji kontraktów przejmowanych do gwarancji.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego, kierunek budownictwo bądź pokrewny,

  • minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku co najmniej kierownika budowy,

  • dobrej znajomości FIDIC, prawa budowlanego oraz kodeksu cywilnego w zakresie zobowiązań gwarancyjnych i rękojmi za wady,

  • dużych umiejętności organizacyjnych i negocjacyjnych,

  • samodzielności, decyzyjności, opanowania i wysokiej kultury osobistej,

  • umiejętności zarządzania zespołem,

  • gotowości do pracy w Olsztynie i częstych wyjazdów służbowych w ramach wyznaczonego rejonu - pomagamy w relokacji.

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • System premiowy

  • Sekcje sportowe

  • Dzień wolny w urodziny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Wymiany międzynarodowe

  • Ciekawy program szkoleń

  • Dobrą atmosferę w pracy

Dane firmowe

Budimex SA