Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Budimex SA / Oferta z dnia: 21/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy (dział techniczny)
Miejsce pracy: SokołóW MałOpolski / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • przygotowywanie terminowe dokumentów sprzedaży do zamawiającego

  • przygotowanie raportów,

  • przygotowanie dokumentacji do rozliczenia podwykonawców,

  • przygotowanie zamówień materiałów oraz usług zgodnie z procedurami wewnętrznymi.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego budowlanego infrastrukturalnego,

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • mile widziana znajomość programów NormaPro/Project,

  • pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą.

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • system premiowy

  • dzień wolny w urodziny

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatna opieka medyczna

  • sekcje sportowe

  • kursy językowe

  • szkolenia dla pracowników

  • wolontariat pracowniczy

  • wymiany międzynarodowe

Dane firmowe

Budimex SA