Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

BSI sp. z o. o. / Oferta z dnia: 13/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik / Monter Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Oslo / / Norwegia

Opis stanowiska

BSI sp z o. o. (certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do pracy w Norwegii.

Dla naszego klienta (norweskiej agencji pracy) oszukujemy kandydatów na stanowisko hydraulika.

Opis stanowiska:

praca przy montaży instalacji sanitarnych w nowo wybudowanych obiektach

Wymagania

  • wykształcenie w zawodzie hydraulika,

  • co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego jako hydraulik (mile widziane doświadczenie z Norwegii),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

Oferujemy

  • zatrudnienie na norweskich warunkach,

  • pracę w systemie rotacyjnym 6/2 (6 tygodni w Norwegii, 2 tygodnie w Polsce),

  • zakwaterowanie, transport, przeloty zorganizowane przez pracodawcę,

  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Dane firmowe

BSI sp. z o. o.