← Wstecz | Drukuj

Bricoman Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/11/2016

Stanowisko: Sprzedawca Dział Budowlany / Techniczny (Narzędzia / Elektryczny)
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów

  • zapewnienie dostępności towarów

  • dbałość o dział

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • znajomości produktów z działu technicznego (elektryczne+ narzędzia)

  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej w sklepie

  • otwartości na Klienta

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania zapewniamy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • pakiet szkoleń wstępnych dla każdego nowego Pracownika

  • dodatkowe szkolenia dla wyróżniających się Pracowników

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych ogólnofirmowych projektach

  • możliwość nauki języków obcych

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • opiekę medyczną

Dane firmowe

Bricoman Polska Sp. z o.o.