← Wstecz | Drukuj

Bricoman Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/08/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Menedżer Produktu / Product Manager
Miejsce pracy: Warszawa Ul. MurmańSka 25 / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności:

  • Analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego

  • Budowanie gamy sprzedawanych produktów

  • Współpraca z dostawcami w zakresie wyboru dostawców oraz negocjowania warunków zakupu produktów

  • Dbałość o osiąganie wysokich wyników sprzedaży w Sklepie i E-commerce

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości produktów ogólnobudowlanych

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku zdobytego w branży budowlano-remontowej

  • Rozumienia potrzeb wykonawców, fachowców oraz klientów z projektem budowlano-remontowym

  • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych

  • Znajomości specyfiki branży budowlanej

  • Umiejętności myślenia strategicznego (strategie średnioterminowe)

  • Umiejętności wywierania wpływu na ludzi (funkcjonowanie w strukturze niehierarchicznej)

  • Umiejętności syntezy i analizy, podejścia pragmatycznego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

  • Stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę

  • Możliwość stania się Ekspertem w obszarze, który Cię interesuje

  • Szkolenia, programy rozwojowe

  • Dofinansowanie karty Multisport

Dane firmowe

Bricoman Polska Sp. z o.o.