← Wstecz | Drukuj

Brasco Sp. Jawna / Oferta z dnia: 20/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Telemonter / Monter światłowodów FTTH
Miejsce pracy: Birmingham / / Wielka Brytania

Opis stanowiska

Ilość wakatów: 50
Miejsce pracy: Birmingham, Wielka Brytania
Nr referencyjny: MS-GB/0719/PR

Oferujemy:

  • stałą, stabilną pracę na ciekawych projektach;

  • wynagrodzenie brutto: 120,00-150,00 GBP/dzień.

  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez niego.

Wymagania

Obowiązki:

  • praca w grupach 4-5 osobowych;

  • kopanie rowów (1 osoba pracuje przy obsłudze minikoparki), umieszczanie światłowodów w osłonach i kładzenie w wykopach.

Oferujemy

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia monter światłowodów;

  • doświadczenie w kopaniu i układaniu mikro kanałów i normalnych kanałów w chodnikach i na drogach;

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • mile widziana obsługa mini koparki.

Dane firmowe

Brasco Sp. Jawna