Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

BRASCO Sp. j. / Oferta z dnia: 29/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Zbrojarz
Miejsce pracy: / Holandia

Opis stanowiska

Ilość wakatów: 20

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: ZB-NL/0519/PR

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą przygotowywać mieszanki betonowe, siatki i szkielety zbrojeniowe oraz wykonywać elementy betonowe i żelbetowe przy zastosowaniu narzędzi i maszyn do robót betoniarskich i zbrojarskich przy budowie mostów, wiaduktów oraz innych budowli przemysłowych.

Oferujemy:

  • stałą, stabilną pracę na holenderskich warunkach;

  • wynagrodzenie netto: na początek 12.00 EUR na godzinę (na rękę);

  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego;

  • zapewniona odzież robocza + narzędzia.

Wymagania

Obowiązki:

  • przygotowanie i montaż zbrojenia;

  • przygotowanie, układanie i zagęszczanie mieszanek betonowych;

  • czytanie rysunku technicznego.

Oferujemy

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie zbrojarz;

  • umiejętność czytania i rozumienia planów i rysunków technicznych;

  • znajomość języka angielskiego mile widziana

  • własny samochód do dyspozycji mile widziany;

  • dla osób nieposiadających certyfikatu VCA możliwość wyrobienia na koszt pracodawcy holenderskiego.

Dane firmowe

BRASCO Sp. j.