Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

BRASCO Sp. j. / Oferta z dnia: 18/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Płytkarz / Kafelkarz
Miejsce pracy: Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: KF-DE/0419/PR

Obowiązki:

  • praca przy kafelkowaniu ścian, podłóg.

  • przygotowywanie powierzchni.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku;

  • dokładność i precyzja;

  • własny samochód mile widziany;

  • możliwość pracy w brygadach;

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony;

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 12.00 EUR /h brutto + 24.00. EUR diety dziennie;

  • jednorazowy zwrot kosztów transportu z Niemiec do Polski;

  • darmowe zakwaterowanie;

  • odzież robocza wysokiej jakości;

  • zestaw profesjonalnych narzędzi.

Dane firmowe

BRASCO Sp. j.