← Wstecz | Drukuj

BRASCO Sp. j. / Oferta z dnia: 26/06/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Murarz
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie zapraw murarskich,

  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich;

  • prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw;

  • wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości;

  • wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi;

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe;

  • doświadczenie w pracy min. 3 lata;

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;

  • prawo jazdy kat B;

  • mile widziany własny samochód do dyspozycji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 15.70 EUR /h brutto + 28.00. EUR diety dziennie,

  • jednorazowy zwrot kosztów transportu z Niemiec do Polski,

  • darmowe zakwaterowanie;

  • odzież robocza wysokiej jakości;

  • zestaw profesjonalnych narzędzi.

Dane firmowe

BRASCO Sp. j.