← Wstecz | Drukuj

BRASCO Sp. j. / Oferta z dnia: 28/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy
Nr ref: MKS-DE/0419/PR

Opis stanowiska pracy:

  • montaż konstrukcji metalowych na parkingach wielopoziomowych oraz halach.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku;

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • mile widziane prawo jazdy kat B oraz własny samochód;

  • mile widziana umiejętność spawania

Oferujemy

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 12,50 EUR brutto/godzinę +35,00 EUR netto dieta dzienna;

  • pracownik, który przyjedzie własnym autem otrzyma jednorazową kwotę 50,00 EUR oraz regularną kilometrówkę 10,00 EUR netto za każdy dzień pracy;

  • odzież robocza wysokiej jakości;

Dane firmowe

BRASCO Sp. j.